Celine Comes to win Celirboo Village  *Celine*

65t

Narození: 27.2.2019
Matka: C.I.B. Boogie Cross Krumbox Czech
Otec: C.I.B. Alinga HogWild (Slovensko, ICH, MGCH, MCH, MJCH, BIS, BH VT, HWT, IHT1 TS, IHT2 TS)
Výška:  52 cm
Váha:  27 kg

Skus nůžkový

Zdravotní testy: oboustranně slyšící
                         PRA-prcd N/N - po rodičích
                         PLL N/N - po rodičích
                         skus nůžkový / -2x P4D
                         DKK A/A
                       

 Zkoušky: NHAT - 9.11.2019

Výstavy: Velmi nadějná

 

Celine matka je naše mezinárodní a grand šampionka Boogie Cross Krumbox Czech, je to fena mimořádného exterieru, výstavně vždy hodnocena známkou výborně a pouze 2x odešla z kruhu bez titulu. Boogie je několikanásobným výstavním šampionem, stala se šampionem klubu i ČMKU, je vítězkou Slovenské klubové výstavy a vítězkou České speciální klubové výstavy. Opakovaně se stala národním vítězem, vítězem plemene i nejlepší fenou plemene. Velice ráda spolupracuje a miluje poslušnost z které má 2 zkoušky a připravuje se na další, hned na svém druhém závodě se umístila na 2. místě. Boogie má otevřenou povahu s kterou po mém boku využívá k příležitostné práci s lidmi, pro kterou má certifikát a složenou zkoušku canisterapeutického psa. Boogie také potvrdila vlohy pro práci s ovcemi zkouškou vloh a je první chovnou fenou, která složila trialovou zkoušku IHT1 a IHT2.


Otcem Celine vrhu je Alinga HogWild, pes s vynikajícím exteriérem, který potvrzuje 23 šampionátů v 7 státech. Opakovaně se stal psem roku na Slovensku - SKJ i KCHMPP SK. Také se mu podařilo stát se vítězem výstavy a to nejen jako dospělému, ale už i jako mladému psovi. 
Alinga je velmi nadaným pracovním psem, to dokázal v letošním(2018) roce, kdy se dostal v průběhu 3 vzestupných zkouškách až k možnosti startu v kategorii nejvyšší a to IHT3 a to vždy se známkou výborně. Při obou kategoriích IHT1 i IHT2 obsadil v trialovém závodě vždy 1. místo. Letos složil i zkoušku mezinárodní a to ve sportovní kynologii BH/VT a to opět se známkou výborně, kde mu od plného počtu utekly pouze 2 body.

 

7 t

 

rodokmen

celine PP